Satış ve Danışma Hattı: +90 212 438 78 53 AlmancaİngilizceTürkçe

Hakkımızda

DANGER TEAM , 2015 Eylül ayında kurulmuş tamamı Türk sermayeli bir şirkettir. Tehlikeli madde konusunda çok uzun yıllar hizmet vermiş ve konusunda uzman bir ekibe sahiptir. Kurucumuz , Mesut BALKAN sektörde konuyla ilgili olarak tanınmış ve sektörün  önde gelen kişileri arasında yer almaktadır.

Tehlikeli maddeler , Türkiyede yapılan ihracatın  otomotiv sektöründen sonra  en büyük kısmını oluşturmaktadır.Bu  noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında gelmektedir.Zira yapılacak hataların malesef geri dönüşü olmamaktadır. Geçmişte tehlikeli madde kazalarından doğan , can ve mal kaybına neden olmuş, doğaya ve atmosfere zarar vermiş bir çok kaza örneği mevcuttur.

Geçmişte yaşanmış bu olumsuzlukları tekrar yaşamamak, canlılar ve cevre için geri dönüşü olmayan sonuçları engellemek ve yok etmek için biz ''DANGER TEAM'' ailesi olarak elimizden gelen çabayı göstermekteyiz.

Bu noktada elimizden gelen yardımlarıda sizlerden esirgemeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Profesyonel ekibimizde sorunlarınızı çözerken , aynı zamanda gelecek kuşakları da gözardı etmeden onlara iyi  bir çevre  ve dünya bırakmak için tüm  Tehlikeli maddeleri PAKETLEYEREK güvenli hale getiriyoruz...